SZTUKATERIA

Już dzisiaj zdecyduj się na odmianę swojego domu!

Gzymsy

Gzymsy przypominają listwy, jednak ich budowa się nieco różni. Są masywniejsze a ich cena jest bardziej zróżnicowana. Wybierając je trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Po pierwsze należy je zastosować w pokoju,w którym nie ma dużego przepychu. Gzymsy świetnie nadadzą do pomieszczeń wysokich i eleganckich. Ich użycie spowoduje, że pomieszczenie stanie się bardziej nowoczesne i nabierze własnego charakteru.

Gzymsy to wyjątkowe dekory, które sprawią, że wygląd pomieszczenia zmieni się diametralnie. Montaż gzymsów jest dość prosty, nie potrzebujesz do tego specjalistycznych sprzętów. Zwykłe narzędzia, które każdy posiada w swoim domu będą idealne.  Ponadto polecamy użyć skrzynki uciosowej, dzięki której ich cięcie będzie łatwiejsze.

Gzymsy w kuchnigzymsy

Gzymsy w kuchni to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Stosując je właśnie w tym pomieszczeniu, masz pewność, że kuchnia nabierze unikatowego wyglądu.

Nie ma znaczenie w jakim stylu jest twoja kuchnia. Gwarantujemy, jednak, że najlepiej będą pasowały w stylu skandynawskim jak i prowansalskim. Jednak nasi Klienci montują je w każdym pomieszczeniu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • profesjonalna pomoc ze strony naszych pracowników;
  • duży wybór wszystkich produktów;
  • atrakcyjne ceny;
  • niepowtarzalne wzory;
  • doskonała jakość;

Zapewniamy, że każdy z waszych produktów będzie świetnej jakości! Gzymsy to ozdoba, którą każdy powinien mieć w swoim mieszkaniu!

SZTUKATERIA

różne sposoby zastosowania

Co mówią o nas nasze klienci:

kolumna styropianowa

Wygląd zewnętrzny mojego domu zmienił się nie po poznania po zastosowaniu styropianowej deski elewacyjnej. Super ceny i super jakość. Dziękuję!

listwy ze styropianu

Zamontowane gzymsy wewnętrzne służą już w moim domu od wielu lat. To świetny materiał i w dodatku pięknie się prezentuje. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę!

listwy sztukateryjne styropianowe

Fachowa obsługa, która świetnie doradziła mi przy wyborze styropianowej listwy ozdobnej do mojego salonu. Serdecznie polecam!

deska styropianowa

Kontankt z nami

bonie elewacyjne

Wszelkie prawa zastrzeżone.