SZTUKATERIA

Już dzisiaj zdecyduj się na odmianę swojego domu!

Kontakt

Z nami nie tylko ozdobisz, każde z pomieszczeń w swoim domu, ale również możesz użyć sztukaterii fasadowej do wykończenia domu w którym mieszkasz. Jest to idealna okazja, aby budynek w którym mieszkasz stał się o wiele bardziej atrakcyjny zarówno na zewnątrz jak i w środku. Pragniemy, aby każdy nasz klient był zadowolony, więc przygotowaliśmy szeroki wybór wzorów i kształtów, każdego z naszych produktów.

Chcesz zmienić wygląd swojego domu wraz z sztukaterią styropianową? Wybierz nas, a sprawisz, że mieszkanie będzie jak nowe! Przygotowaliśmy również inspiracje, które mogą pomóc w stworzeniu swojego wymarzonego wnętrza. Dzięki temu można stworzyć coś naprawdę oryginalnego, a jeśli o tym mowa, wykonujemy również sztukaterie niestandardową. Dzięki temu dom może być jeszcze bardziej wyjątkowy! Jeżeli jesteś zainteresowany nasza sztukaterią styropianową, to daj znać! Czekamy na Twój telefon lub e-mail, z nami warto współpracować, bo to zaowocuje w pięknie wykończony dom!

Sztukateria styropianowa i mieszkanie jak nowe! - Kontakt

tel: +48 826 672 7265

e-mail: sztukateriaimieszkanie@gmaill.com

SZTUKATERIA

różne sposoby zastosowania

Co mówią o nas nasze klienci:

kolumna styropianowa

Wygląd zewnętrzny mojego domu zmienił się nie po poznania po zastosowaniu styropianowej deski elewacyjnej. Super ceny i super jakość. Dziękuję!

listwy ze styropianu

Zamontowane gzymsy wewnętrzne służą już w moim domu od wielu lat. To świetny materiał i w dodatku pięknie się prezentuje. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę!

listwy sztukateryjne styropianowe

Fachowa obsługa, która świetnie doradziła mi przy wyborze styropianowej listwy ozdobnej do mojego salonu. Serdecznie polecam!

deska styropianowa

Kontankt z nami

bonie elewacyjne

Wszelkie prawa zastrzeżone.