SZTUKATERIA

Już dzisiaj zdecyduj się na odmianę swojego domu!

Listwa przysufitowa

Listwa przysufitowa to doskonała okazja, aby zmienić wygląd pomieszczenia. Stosując te dekory, macie pewność, że aranżacja Waszego wnętrza odmieni się całkowicie. Listwa przysufitowa to nowoczesny dekor, który jest w stanie sprawić, że każde nudne pomieszczenie stanie się unikatowe.

Listwa przysufitowa to doskonała okazja aby urozmaicić wygląd salonu. Gwarantujemy, że możemy je zainstalować w już w łazience jak i kuchni. Dzięki temu, że są odporne na działanie wilgoci, nie musisz się martwić, że ulegną zniszczeniu. Wszystkie nasze listwy przysufitowe nie żółkną. To również ważna kwestia jeżeli maja być zamontowane w pokoju nasłonecznionym.

Pełnią one wiele funkcji takich jak:

  • zakryją mankamenty ściany jak pęknięcia czy inne uszkodzenia mechaniczne;
  • świetnie schowają wystające kable, które dla wielu są uciążliwe,
  • ponadto można je zastosować nie tylko pomiędzy ścianą, a sufitem ale również wokół obrazów i luster.
  • przepięknie dekorują każdą przestrzeń;
  • można zmienić ich kolor,

Listwa przysufitowa staje się coraz bardziej popularnym elementem wśród Polaków. Nie dziwi nas to. Dzięki naszej propozycji, znajdziecie Państwo najciekawsze propozycje pod kątem wzornictwa. Jeżeli jesteś miłośnikiem klasyki albo nowoczesności, zapewniamy że znajdzie się coś także dla ciebie. Świetnie się one odnajdą w minimaliźmie jak i przepychu.

 

SZTUKATERIA

różne sposoby zastosowania

Co mówią o nas nasze klienci:

kolumna styropianowa

Wygląd zewnętrzny mojego domu zmienił się nie po poznania po zastosowaniu styropianowej deski elewacyjnej. Super ceny i super jakość. Dziękuję!

listwy ze styropianu

Zamontowane gzymsy wewnętrzne służą już w moim domu od wielu lat. To świetny materiał i w dodatku pięknie się prezentuje. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę!

listwy sztukateryjne styropianowe

Fachowa obsługa, która świetnie doradziła mi przy wyborze styropianowej listwy ozdobnej do mojego salonu. Serdecznie polecam!

deska styropianowa

Kontankt z nami

bonie elewacyjne

Wszelkie prawa zastrzeżone.