SZTUKATERIA

Już dzisiaj zdecyduj się na odmianę swojego domu!

Styropianowe listwy sufitowe

Styropianowe listwy sufitowe to świetne rozwiązanie dla każdej przestrzeni. Z pomocą tak delikatnych dekorów, można stworzyć we wnętrzu unikatowe aranżacje. Styropianowe listwy sufitowe, nie muszą być zainstalowane tylko do sufitu ale również mogą pełnić ramę obrazów czy luster. Styropianowe listwy sufitowe, to doskonała okazja, aby nudne ciężkie wnętrze stało się eleganckie i przepiękne.

Styropianowe listwy sufitowe wiodą prym na rynku polskim. Coraz więcej osób decyduje się na nie ze względu na dużą różnorodność oraz niezwykłą ich szykowność.

Salon i styropianowe listwy sufitowe

Szukasz pomysłu na piękny i nowoczesny salon i styropianowe listwy sufitowe? Skorzystaj z tej inspiracji i rozkoszuj się całkowicie odnowionym pomieszczeniem. Dzięki użyciu styropianowych listew sufitowych możesz uzyskać naprawdę ciekawe i oryginalne efekty, które powinny Cię zadowolić. Dzięki użyciu sztukaterii możesz na przykład stworzyć na ścianie sztuczne kamienie, które będą wystawać i ciekawie komponują się w cały wygląd pomieszczenia. Dobrym sposobem na oświetlenie nowoczesnego wnętrza jest skorzystanie z gzymsów oświetleniowych co nada ciekawego klimatu.

Z pomocą sztukaterii do wnętrz , będziesz w stanie ozdobić także przestrzeń pomiędzy ścianą, a sufitem oraz podłogą. Gdy oddzielimy je od siebie, pokój stanie się o wiele przytulniejszy niż wcześniej. Styropian, czyli materiał z którego jest obecnie wytwarzana sztukateria jest niezwykle łatwy w obróbce i montażu, dzięki temu może mieć dowolny kształt i wzór. Daje to naprawdę szeroki wachlarz możliwości w dekorowaniu wnętrza.

Skorzystaj z naszej oferty styropianowych listew sufitowych, zapewniamy, że będą idealne do każdego pomieszczenia.

SZTUKATERIA

różne sposoby zastosowania

Co mówią o nas nasze klienci:

kolumna styropianowa

Wygląd zewnętrzny mojego domu zmienił się nie po poznania po zastosowaniu styropianowej deski elewacyjnej. Super ceny i super jakość. Dziękuję!

listwy ze styropianu

Zamontowane gzymsy wewnętrzne służą już w moim domu od wielu lat. To świetny materiał i w dodatku pięknie się prezentuje. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę!

listwy sztukateryjne styropianowe

Fachowa obsługa, która świetnie doradziła mi przy wyborze styropianowej listwy ozdobnej do mojego salonu. Serdecznie polecam!

deska styropianowa

Kontankt z nami

bonie elewacyjne

Wszelkie prawa zastrzeżone.